Hotline
+905427280044

tv montajı duvaraTELEVİZYON - LCD TV DUVARA MONTAJ

Televizyonunuzu duvara mı monte etmek istediniz.. Hassas su terazi kullanıp yüksekliğini ayarladıktan sonra zevkinize göre televizyon montajınızı yapıyoruz. Televizyonun kaç İnc olduğunu bize söyleminiz yeterlidir. Uzman montaj ekibimiz lcd tv nize uygun duvar aparatı getirdikten sonra , duvara montaj işlemini yapmaktadır. Hizmetlerimiz ; televizyon montajı , lcd tv montajı, 106 cm lcd tv duvara montajı, 82 cm televizyon duvara montaj, televizyon duvara sabit askı aparatı, lcd televizyon duvara kurulum, 42 inc lcd tv duvara montajı, televizyon askı aparatları.

merkezi uydu sistemleri ankara

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi uydu kurulum arızası, montaj ve satış işlemlerini uzman personelimizle gerçekleştirmekteyiz. Merekezi uydu sistemleri uzmanlık gerektiren bir konudur. İstenilen daire sayısına göre santral takılmaktadır. En az 3 tane uyduyu tek bir kablodan evinize kadar döşeyerek en iyi görüntü kalitesini alacak şekilde kurulum ve montaj işini yapmaktayız. Her bir daireye ister tek hat isterse birden çok kablo hattı döşeyebilmekteyiz. Bu konuda her hangi bir kısıtlama yoktur. Ürünlerimiz ve yaptığımız uydu kurulum işleri garanti kapsamında olmaktadır.

ankarada uyducu

UYDU SİSTEMLERİ SATIŞ ve MONTAJ

Ankara 'nın her semtine hizmet veren firmamız. 2006 yılından bu yana çanak montaj, uydu montaj, anten kurulum, servis ve tamir, sinyal ayarı, frekans ayarı, kanal ayarı, dreambox, d- smart, dijitürk servis, kurulum ve tamiri alanında faaliyet göstermektedir. Her türlü çanak anten ve uydu sisteminizi ince ayarlarına kadar yapıp size en iyi görüntü kalitesini vermeyi garanti ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için en önemli unsurdur.HER TÜRLÜ ÇANAK ANTEN KURULUMUNUZ YAPILIR.

diafon sistemleri fiyat

DİAFON SİSTEMLERİ MONTAJ ve SATIŞ

Eski diofon sistemlerinin yerini artık görüntülü diofon sistemleri almıştır. Görüntü özelliği ile kapınıza gelen kişiyi rahatca görebilirsiniz. Apartman kapınızda şifreleme sistemi kullanarak anahtar kullanmadan kapınızı kolyaca açıp evinize girebilirsiniz. Artık anahtar kullanmadan evinize girmek istiyorsanız diafon sistemlerini deneyiniz. Her türlü yere kurulum yapılabilen bu diafon sistemlerini kullanmakta geç kalmayın.

ankara da güvenlik kamera firması

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik kameraları sizlere daha güvenli yaşam imkanı sağlamak için çok büyük yararlar sağlayan bir sistemdir. İstediğiniz her yere kurulum yaptırabilirsiniz. Güvenlik kameraları hırsızlığa karşın caydırıcı olduğu kadar en az 15 gün 7/24 saaat kayıt yapabilme sayesinde eskiye dönük kayıt seyretme imkanı sağlar. Eğer oturduğunuz yerde merkezi uydu sistemi varsa güvenlik kameraları sayesinde otoparkınızı, bahçenizi, bina içini, yani güvenlik kamerasının gösterdiği her yeri rahataca evinizdeki televizyondan izleyebilirsiniz.

ip decoder ip uydu cihazı

İP TV - İP UYDU DECODER

Artık günümüzde internet kullanımının yaygın olması İp uydu alıcılarınında piyasaya girmesine vesile oldu. Çok türlü marka ve modellerle sunulan ip uydu decderleri 10.000 yakın kanalı internetten seyretme imkanı sunmaktadır. Kullanmış olduğunuz internet tarifelerinin kotasız olması sizin için daha iyi olacaktır. Uydu antene ihtiyaç duymadan yerli ve yabancı bir çok tv kanalını internetten izleme keyfini yaşamak için geç kalmayın.